Zastosowania druku 3D

drukarnia 3d druk 3d to go

Architektura

Nic nie zrobi lepszego wrażenia na Twoich klientach niż fizyczna realizacja Twojego projektu.

3D To go umożliwi Ci wydrukowanie architektonicznych modeli szybko i z dokładnością, która zakłada również perfekcyjne wykończenie. Wybierz spośród gamy dostępnych kolorów albo pomaluj powierzchnię tak, jak chcesz. Wykorzystaj możliwości drukarek 3D, które zapewnią Ci samodzielność, niezawodność i wygodę.

Modele architektoniczne wydrukowane na drukarce 3D ułatwiają współpracę
z klientami. Dzięki wydrukowanym modelom klienci mogą wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać konstrukcja, co przyspiesza akceptację i usprawnia rozwój projektu.

drukarnia 3d druk 3d to go

Motoryzacja

Przyśpiesz rozwój swojego biznesu z drukiem 3D

Kiedy przychodzi do natychmiastowych, obniżających koszty ulepszeń i innowacji. Nasze drukarki 3D przyśpieszają proces tworzenia projektów motoryzacyjnych, umożliwiając inżynierom i producentom testowanie pomysłów jeszcze dokładniej – wszystko dzięki wysokiej jakości, dokładności i trwałości prototypów i modeli koncepcyjnych wydrukowanych na drukarkach 3D.

Połączenie lekkości i trwałości wydrukowanych części 3D niesie za sobą wiele korzyści począwszy od zredukowania ciężaru pojazdu i wiel innych.

drukarnia 3d druk 3d to go

Inżynieria

Oszczędź czas dzięki drukowi 3D

Zmagasz się z wymagającym zadaniem, a terminy gonią? Profesjonalne
rozwiązania 3D TO GO usprawnią proces prototypowania i testowania, jednocześnie gwarantując Ci pełną niezależność i samodzielność.

Wybierz spośród materiałów o różnorodnych właściwościach, by drukować dokładne, trwałe i funkcjonalne prototypy, modele koncepcyjne czy części użytkowe. Druk 3D obniża koszty i ułatwia pracę nawet przy najbardziej wymagających projektach.

drukarnia 3d druk 3d to go

Medycyna

Profesjonalne lekarstwo na wszystko

Nowoczesna technologia druku 3D pozwoli Ci rozwinąć projekty, które
w przyszłości mogą ratować życie. Rozpocznij od prototypowania trwałych,
dokładnych modeli wysokiej jakości. Dowiedz się, co się sprawdza i wypracuj
metody, które zapewnią Ci wkład w tworzenie rozwiązań dla medycyny przyszłości.

Druk 3D umożliwiła lekarzom wydrukowanie w pełni sprawnego modelu medycznego. Model pozwolił chirurgom na znaczące usprawnienie operacji, przyspieszenie procesu tworzenia i wdrażania wynalazków pozwala pacjentom skorzystać z innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym szybciej wracają do zdrowia.

drukarnia 3d druk 3d to go

Robotyka

Zaawansowanie w technologii

Szybki rozwój druku 3D sprawia, że technologia ta ma dzisiaj zastosowanie w robotyce. Drukowanie przestrzenne pozwala na tworzenie funkcjonalnych prototypów i ruchomych mechanizmów, które dokładnie odwzorowują właściwości nowoczesnych narzędzi przemysłowych.

Możesz tworzyć obiekty przy użyciu opłacalnych metod, a tym samym – skupić się na innowacyjności, nie produkcji.

drukarnia 3d druk 3d to go

Indywidualne projekty 3D

Elastyczność przy zmieniających się potrzebach

Technologia druku 3D może przyczynić się do dynamicznych zmian w Twojej firmie. Mając możliwość tworzenia produktów opartych na spersonalizowanych danych, możesz sprostać wymaganiom poszczególnych rynków. Drukarki 3D pozwolą Ci zaprojektować i stworzyć produkty, które będą odpowiedzią na nieustannie zmieniające się oczekiwania konsumentów.

Możesz tworzyć wierne odzwierciedlenia produktów codziennego użytku praktycznie bezdotykowo. Masz pewność, że wydrukowany prototyp będzie odpowiadał wyglądowi ostatecznego produktu.

drukarnia 3d druk 3d to go

Edukacja

Nowy styl edukacji

Możesz znacząco uatrakcyjnić proces uczenia. Wystarczy, że wprowadzisz najnowsze technologie, jak drukarki 3D, które pomogą uczniom lepiej zrozumieć pojęcia abstrakcyjne, np. przez drukowanie modeli do badań. Druk przestrzenny podczas lekcji pozwoli uczniom samodzielnie tworzyć trójwymiarowe obiekty. To zaś sprawi, że nowoczesna technologia wzbudzi ich zainteresowanie, ale i pozwoli je rozwijać.

Zapewnienie uczniom rozwiązań najnowszych technologii pomaga w przekształcaniu edukacji w Polsce. Różne instytucje związane z edukacją mogą skorzystać z druku 3D, wprowadzając urządzenia do profilu nauczania. Dzięki temu kształcą projektantów, inżynierów i mechaników przyszłości, pomagając im już dzisiaj.